Vozový park

S růstem společnosti se ekvivalentně rozšiřoval i vozový park. A tak dnes, po více než 25 letech působení firma disponuje 18 moderními kamionovými soupravami. Spolupracujeme vyhradně s renomovanými značkami jako je Volvo a návěsová technika Schmitz.  Návěsy jsou certifikovány nejmodernější normou zabezpečeni nákladu TUV Nord DIN EN 12642 Code XL.Pro naše významné zákazníky provozujeme také takzvané "silniční vlaky".Jedná se o nadrozměrné soupravy o délce 25,25m. Naše vozidla ujedou za rok více než  2 000 000 kilometrů,roční nájezd na vozidlo 100 až 160 tkm. Všechny jsou standartně vybaveny mobilními telefony, GPS systémy a plnou výbavou pro transport ADR. Průměrné stáří celého autoparku je do 5 let, což umožňuje minimalizovat nutnost servisních prostojů a vede ke schopnosti kvalitních a bezpečných přeprav.

Všichni pracovníci společnosti mají dlouholeté zkušenosti s mezinárodní kamiónovou dopravou. Absolvují pravidelná školení řidičů a školení pro přepravu nebezpečného zboží ADR. Společnost UNITRANS je také šetrná k našemu životnímu prostředí. V našem vozovém parku používáme vozidla s ekologickými motory stupně EEV, EURO 5.

Společnost UNITRANS přistupuje velmi zodpovědně ke svým partnerům, neboť jen seriózní přístup vede ke dlouhodobé spolupráci. Pro své stálé zákazníky je připravena poskytnout zajímavé smluvní ceny, případně další nadstandartní služby a samozřejmě je možné využít i reklamy na plachtách kamiónů.

Naší filozofii je tedy uspokojení současných i budoucích potřeb našich zákazníků na základě kvalitně odvedené práce a rozšiřování našich služeb.